Sınırsız Ve Sert Seven İzmirli Nazlı

Sınırsız Ve Sert Seven İzmirli Nazlı
Merhabalar Yavrular. Ben İzmir’den ateşli Nazlı. Bu alemde bana kısaca peynir derler öyle tanınırım. Çünkü tenimin beyazlığı ve vücudumun güzelliği her zaman baş dön dermiş ve baştan çıkarmıştır erkekleri. 25 yaşında tazecik bir fidanım. Beni sikmek için ölen erkekler olduğunu biliyorum ve onlara bir fırsat sunuyorum arayın buluşalım. 58 kiloyum boyuma göre kilom az olduğu için beni rahatlıkla evirip çevirip sike bilir hatta ağlata bilirsiniz. Elinizin altındaki sik gibi düşünün beni istediğiniz şekil e sokun. Belimi kırın, içime girin. 1.75 boyunda Ceylan gibi bir kızım kaçmak adetimiz de yoktur ama ceylanlar ürküp kaça bilir biz korkusuz yaratılmışız erkeklerimizin üstüne gidiyor bizi sikmeleri için onları kudurtuyor ve kucaklarına çıkıyoruz.

Süt gibi dedikleri vücuda bacaklara, ama, göte ve memelere sahibim vajinama nazar boncuğu yapıştırıp öyle geziyorum nerdeyse çünkü güzelliğim yüzünden nazar ediyorlar hep. Türkiye sıcak bir yer olduğu için beyaz tenli kadın olmak veya beyaz tenli kala bilmek biraz zor oluyor o yüzden ben Türkiye için bir istisnayım. Görünce anlayacak ve boşalmanız için beni çıplak görmeniz yetecektir. Güneş gören yerlerim görmeyen yerlerime göre daha bir tık koyu siz birde vajinamı götümü görün beyaz çikolata yemediyseniz size yedirmek için buradayım. Eritip eritip yalayıp yuta bilirsiniz.

Farklı farklı fantezilerim ve zevklerim var sizleri boğmadan bıktırmadan sizlere bunları tattıracak ve sikinizi şaha kaldıracağım. Oral, anal ve vajina her türlüsüne varım seksin. Şiddet yanlısı değilim ama sekste şiddet önemlidir. Ama öncelik bir ön sevişme beni yatağa yatıracak güzelce ve duygusal yaklaşıp vajinamı okşayıp beni zevke getirecek ve yavaş yavaş soyup daha sonra hiç ben farkında olmadan sikini vajinama sokacak ve beni inletecek inlememi ise umursamadan sikmeye devam edecek.

İşte o zaman anal, vajina hatta göbek deliğimi bile sike bilir. Ben zevkten hiç bir şey anlamam inlemekten başka bir şey yapamam. Size engel olma gibi durumum asla olamaz çünkü sekste sınır olmaz. Sınır ötesi olur hatta. Sikinize düşkünseniz eğer tek yol benim bana ulaşın çünkü bende sike düşkün bir kadınım şu an bile siklerinizi hayal ediyor kendimi parmaklıyorum sizlere ihtiyacım var hem de çok acil. Birde sizlere mutlu olacağınız bir şey diyeyim mi kondom şart değil çünkü bende sizin gibi düşünüyorum ten tene değecek içimde hissederek tamamen sizi ve güzel penisinizi.

Hatta sikinizi sadece içimde değil gırtlağım da, götüm de, vajinam da ve tüm vücudum da hissetmek istiyorum. Şu an bunları yazarken bile kuduruyorum. izmir escort kizlar vajinam sulanıyor. Ayak baş parmağınız dan yalamaya başlayarak penisinizin başına kadar yalarım sizi tahmin edecek kadar çok mutlu ve memnun ederim. Sizinle olan görüşmelerimi kendi evim de ya da size ait yerler de, otel de, lüks apar da ve rezidanslar da yapabilirim. vajinam sulanmış bir şekilde siz yakışıklı beyleri bekliyorum. Öpüyorum kocaman öpmemi istediğiniz yerleriniz den anlarsınız ya en kısa zamanda görüşmek dileğiyle.